школа танцев, Киев, Украина: Первый свадебный танец, Аргентинское танго, Сальса, Латиноамериканские,
Бальные (спортивные и социальные) танцы

    Для взрослых
Для детей
    Выступления
о нас | контакты | новые курсы | расписание | учителя | цены | галерея | главная

Семинары в Европе
Ведущие преподаватели
нашей школы
с 6.08.2021 по 23.08.2021
проводили семинары и концерты
в Израиле и Европе
В полном объеме
деятельность в Украине возобновилась с 6.09.2021

Предварительная запись
на уроки и курсы:
WhatsApp / Viber (24/7)

Тел: +38 (095) 5784284


Расписание уроков
 Аргентинское танго, Сальса,
  Латиноамериканские,
Бальные (спортивные и
социальные) танцы

Школа парного танца
Украина Киев
WhatsApp / Viber (24/7)
Тел: +38 (095) 5784284
Подол, Печерск, Дарница

Группы аргентинского танго в студии в центре Киева (м. "Контрактовая площадь")     Открытие новых курсов!      Подробности по тел. в Киеве: 095-5784284      Особые скидки для пар!

Приватні (індивідуальні) уроки танців в Києві


Індивідуальні заняття в школі танців:

Освоїти танцювальні кроки, фігури, елементи, зв'язки і композиції можна не тільки на заняттях в групі, але і на індивідуальних (приватних) уроках з викладачем. Для тих, кому не подобається займатися разом з групою (причини можуть бути різними - сором, незручність від великої кількості учнів, нестача уваги з боку педагога, відсутність кваліфікованого партнера і т.д.) або недостатні лише групові заняття - підходящим варіантом стануть персональні уроки.

Переваги такого виду навчання очевидні:

- увага викладача тільки до Вас, а значить тільки ваші побажання і потреби будуть ставитися на чільне місце;
- не відволікають повтори і сторонні прохання, звернення, репліки і т.п.;
- можливість підібрати зручний розклад, тобто вибрати підходящий день тижня і годину;
- можливість займатися тим стилем, який самі ж і виберете;
- можливість провести заняття танцями під музику Вашого переваги

Індивідуальні приватні уроки для танцюристів-спортсменів координально відрізняються від уроків для дорослих людей, які мають на меті збагачення можливостей свого дозвілля.
Уроки для спортсменів проводяться, як правило, у формі лекцій з необхідною начиткою матеріалу (або постановкою хореографії), який надалі буде відпрацьований на численних тренуваннях і практиках. Вважається, що отриману інформацію можна перетворити в навички за умови, що одна година індивіда буде підкріплена 4 годинами самостійної роботи. Самоорганізованість і самодисципліна спортсменів така, що дозволяє їм професійно зростати при такій системі навчання.
У ситуації ж з любителями ("хобікамі") все трохи інакше. Як правило, можливостей для додаткових до приватного уроку тренувань немає або вони дуже обмежені. Плюс (або скоріше мінус), на відміну від спортсменів, у любителів, як правило, немає глибокого розуміння предмета, а тому самостійні тренування на перших етапах навчання можуть спричинити за собою неправильне заучування матеріалу (некоректне його тлумачення) і здатні завдати більше шкоди, ніж принести користі. Тому індивідуальні уроки з любителями ми будуємо таким чином, що передача інформації на них обов'язково підкріплюється відпрацюванням правильних навичок і умінь. Велика увага приділяється постановці техніки.

Крім того, уроки ні в якій мірі не відміняють необхідності постійно практикуватися в танці.
Грунтуючись на нашому особистому досвіді, як викладачів, так і танцюристів, ми можемо сміливо стверджувати, що найбільш ефективним способом навчитися танцювати, є приватні уроки, які чергуються частими відвідинами практик і танцювальних вечорів.

Ми пропонуємо індивідуальні уроки танців для одинаків і пар по таким стилям і напрямкам бальних, латиноамериканських і клубних парних танців як аргентинське танго і класичне танго, Англійський та Віденський вальс, Повільний фокстрот і Квикстеп, Румба і Ча-ча-ча, Рок-н-ролл, Джайв, Чарльстон, Лінді Хоп і Свінг, Самба і Ламбада, Пасодобль, Мамбо і Сальса, Меренге і Бачата.

Наші індивідуальні уроки можуть бути корисні, як для починаючих навчання новачків (початківців), так і для досвідчених танцюристів, які бажають поліпшити рівень своєї майстерності або попрацювати над індивідуальною технікою і стилем.

Розцінки індивідуальних (приватних) уроків танців у Києві


  Україна
Вартість уроку (для пари і для одинака*) 600 гривень
Вартість уроку-тренування по системі Pro-Am 680 гривень
Хореографія весільного танцю 520 гривень
Тривалість 60 хвилин
Заняття проводяться в професійній танцювальній студії в центрі Києва
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 096-9500095

*Бонусом для одинаків є участь в уроці кваліфікованого партнера-викладача.

Танець за шість уроків або як швидко навчити танцювати дорослу людину


Навчаємо танцю по інноваційній системі неусвідомлюваного, "потокового" формування танцювальних навичок.
Авторська методика Андрія Смотрицького (професійного танцюриста і хореографа, кандидата психологічних наук).

Імпліцитне навчення. Дозволяє освоїти танцювальні навички - дії, доведені до автоматизму, що виконуються без контролю свідомості - минаючи попередній етап їх усвідомленого заучування. Сприяє легкості сприйняття нового матеріалу, апріорної впевненості в успіху, ліквідує деструктивну напругу перед початком вирішення нових завдань.

Існує безліч перевірених методик навчання танцям. При наявності бажання і найелементарніших здібностей (найпростішого (!) почуття ритму і звичайної координації психічно здорової людини) навчитися танцям може кожен.

Але вчать танцювати, як правило, або через накопичення всіляких варіацій і па, або шляхом поглибленого вивчення техніки рухів тіла і виробництва кроків.

У другому випадку існує небезпека нарватися на викладача, який негайно візьметься робити з Вас професійного танцюриста. Відкриваючи секрети танцювальної майстерності, він незмінно заведе Вас в такі нетрі, що в кращому випадку відчуєте себе повною каракатицею з двома лівими ногами, в гіршому - потрапите в таку депресію, що намір навчитися танцювати, як рукою зніме.

Перший спосіб, правда, не набагато краще. Якщо добірку варіацій здійснює не професіонал, є небезпека перетворення Вас у робота - танцюючого варіації, а не музику. Про таких танцюристів зазвичай говорять, що музика їм не заважає.

Хоча, звичайно, не треба згущувати фарби. Як я вже говорив вище - навчитися танцювати, здатний практично кожен. Питання тільки в тому, скільки часу це займе і як наслідок - вистачить, чи терпіння довести справу до кінця.

Взагалі знання специфіки навчання дорослих людей танцям просто необхідно викладачеві, яким би хорошим дитячим тренером він би не був. Я б порівняв ці два способи навчання танцям з вивченням незнайомого міста тільки за допомогою поїздок на метро. Начебто карта метро постійно «перед очима», начебто околиці багатьох станцій вже добре знайомі, але ніякого відчуття орієнтації на поверхні.

Розроблена мною методика, що покликана в найкоротші терміни «занурити» людину в танець, базується на шести сконцентрованих уроках з обов'язковим виконанням «домашніх завдань». Проміжки між заняттями повинні становити не більше 4 днів. Після закінчення цього «марафону» відбувається значний ривок у відчутті і розумінні танцю, як у учнів початківців, так і у тих, хто має попередній досвід.

Ця методика так само є ідеальним рішенням і для тих, хто не любить вчитися, а прагне, якомога швидше потрапити на вечірки і почати танцювати.

Я глибоко переконаний, що вивчення нової мови, а навчання будь-якому парному танцю можна порівняти з вивченням іноземної мови, де невербальні методи спілкування приходять на зміну вербальним, має починатися з освоєння законів і принципів взаємодії, а не обмежуватися запам'ятовуванням окремих слів і речень (читай кроків і зв'язок кроків). Точнісінько, як великий словниковий запас сам по собі не гарантує володіння мовою, так і взяті з чужого «словника» окремі фрази-варіації не дозволять відчути володіння танцем, поки ці самі зв'язки-речення не навчишся складати сам.

Стоимость курса

  Украина Израиль
Стоимость 3450 гривен 1080 шекелей
Продолжительность 6 уроков по 60 мин каждый 6 уроков по 45 мин* каждый
В перерасчете стоимость за урок 575 гривен 180 шекелей
Занятия проходят в одной из наших студий в Киеве Рамат Ган, Гиватаим, Бат Ям
Контактные телефоны 096-9500095 055-6890883

* Израильская версия методики отличается перераспределением тренингового времени и добавлением 1.5 часовой практики.

Из нашего опыта данная методика подходит подавляющему большинству учеников. Тем не менее мы рекомендуем прийти на пробный урок.

  Украина Израиль
Цена пробного урока 350 гривен 100 шекелей
Продолжительность 30 мин 30 мин

Профессиональные аккустические системы, зеркала, паркетный пол и многое другое настроят Вас на необходимый лад.

Мы работаем 7 дней в неделю с 7.00 до 24.00.

    Акция
 

Первые шаги
 

     SalTaNGO
 

     Клуб 40 +
 

Наш фотосайт
 частные уроки
| групповые уроки | свадебный танец | расписание | танцевальное шоу
о нас | контакты | галерея | ссылки | карта сайта | главная
 
© ADance 2005-2021    
Танцевально мастерство, афиша танцевальных событий, мастерклассы, каталог школ танцев, общение